Rozwiązania

Nowoczesny serwer śledzenia pojazdów - własny serwer dla firm posiadających auta flotowe

MapaOferujemy Państwu możliwość utworzenia serwera lokalizującego pojazdy z zainstalowanymi lokalizatorami GPS marki Telematix lub jakiejkolwiek innej marki, jeśli obecnie w pojazdach flotowych posiadają Państwo lokalizatory GPS na własność i nie chcecie ich zmieniać przy jednoczesnym zamiarze zmiany dostawcy oprogramowania, serwera. Cena serwera w abonamencie miesięcznym zależy od ilości pojazdów i specyfikacji. Abonament operatora sieci komórkowej dla kart SIM używanych w urządzeniach uzgadniany jest z Państwa obecnym operatorem, opiekunem handlowym. Pozwala to Państwu na zachowanie pro-biznesowych stosunków z obecnym operatorem sieci komórkowej przy zachowaniu niezwykle konkurencyjnych cen z naszej strony. Pomagamy wybrać najlepszy i najbardziej korzystny abonament na telemetryczne karty SIM do lokalizatorów GPS. Dodatkowo każdy serwer obsługuje aplikacja mobilna na system Android/iOS.

Flota+ nasza autorska platforma do zarządzania pojazdami połączona z rozbudowanym i niezwykle szybkim systemem obsługi rezerwacji oraz umów

W chwili obecnej nasz nowatorski system zarządzania flotą pojazdów jest w fazie testów. Inny niż wszystkie, w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych, działający zarówno z lokalizatorami GPS jak i bez. Niebawem udostępnimy więcej informacji.